İletişim Bilgilerimiz

Öz Zafer Çerçeve
İkitelli OSB mah. Marmara San. Sit. O Blok No:35 Küçükçekmece / Istanbul Telefon : +90 (212) 472 17 01/02
Mail : info@ozzafercerceve.com

Personel Bilgileri

Personel Adı Pozisyon E-Mail Cep Tel
Ahmet Ceran Genel Müdür ahmet@ozzafercerceve.com +90 (535) 792 81 38
İmdat Ceran Genel Müdür Yardımcısı imdat@ozzafercerceve.com +90 (537) 624 70 58
Elmas Aslan Muhasebe/Finans elmas@ozzafercerceve.com +90 212 472 17 01 (12 dahili)
Gülşen Ceran Osmanoğlu Dış Ticaret/Satınalma gulsen@ozzafercerceve.com +90 212 472 17 01 (11 dahili)
Erol Öztekin Bölge Satış Müdürü erol@ozzafercerceve.com +90 (530) 037 07 58
Faruk Girgin İstanbul Satış Müdürü faruk@ozzafercerceve.com +90 (539) 691 25 34
Melik Demir İstanbul Satış Sorumlusu melik@ozzafercerceve.com +90 (533) 209 70 58
Erkan Yenitürk Depo ve Atölye Sorumlusu erkan@ozzafercerceve.com +90 (537)526 81 25

İletişim Formu